XBOX 360 SLIM 4 GB

Shitet nga: Marvin 02 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Xbox 360 slim 4 gb.Vetem 3 muaj perdorim i ardhur nga Franca. Arsyeja pse shitet eshte nga mosperdorimi i tepert. Eshte ne gjendje perfekte i paketuar ne kutine e tij origjinale. Xboxi eshte i pajisur me cipin e fundit Lt 3.0+ me te cilin mund te luhen lojrat me te fundit si GTA V , etj te cilat gjithashtu perfshihen ne cmim. Lojra te tjera jane (Call of Duty Ghost, Destiny, Diablo 3 Reaper of Souls ,FIFA 15, NFL 2015.). Sebashku me xboxin vjen dhe nje leve origjinale wireless e pajisur me 2 lloje baterish te karikueshme dhe te thjeshta, sebashku me karikuesin e vet . Cdo fish tjeter i nevojshem eshte ne kuti.
Per me shume foto dhe info kontaktoni ne WatsUp

Cmimi i diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim