XBOX 360 320GB

Shitet nga: Gjergji 17 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
Përshëndetje, unë kam një Xbox 360 320GB Call of Duty: Modern Warfare 3 Limited Edition Console për shitje ajo ka ardhur nga Amerika.
Ajo vjen me
3 Niveli
1 lojra (Grand Theft Auto 5)
1 kufje pa kokë për të luajtur online
Xbox 360 me 320GB.
Nëse keni ndonjë pyetje dhe shqetësime ju lutem telefononi ose tekst +1 727 331 4981

Cmimi 320 euro po me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim