XBOX 360 , Call of Duty Ghosts Origjinal

Shitet nga: Kleo 20 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Xbox 360
-60 GB
-1 levë origjinale
-Call Of Duty Ghosts (origjinal)
-Shoqëruar me fishat HDMI , AV dhe VGA
Cmimi : 150 mij lek te vjetra i padiskutueshëm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim