X-BOX-FULL-HD-60GB

Shitet nga: xbox 30 Maj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET X-BOX FULL HD I PA PERDORUR 60 GB ME DISA LOJRA TE FUNDIT
2 LEVA DHE TE GJITHA PJESET E NEVOJSHME. CMIMI OKAZION 200 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim