Shiten 2TV 40"+Ps4 me 3 leva dhe lojra + PS3 i ri

Shitet nga: Ani 16 Nën 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Tiranë
PS4 me 3 leva dhe lora FIFA14 CALL OF DUTY GHOST Assassin Cred . Ps3 me PES 2014 ne kuti dhe 2 tv 40" BLAUNPUNKT HD
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim