Salle playstation

Shitet nga: Indrit 13 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
2playstation 4 dhe 1playstation 3 te kompletuara me 3TV (2samsung 40' & 1LG42') divane dhe 1frigorifer +1tavoline ping pongu.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim