Salle Ps4-Ps3

Shitet nga: Salle Ps3/PS4 10 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet biznesi, salle me 6- PS3 me chip + 15 leva . jane dhe 2- PS4 +4 leva + 2 Fifa 2014 per ps4. te kompletuara keto me televizore 32 polsh LG full HD dhe me kolltuqe + tavolina te vogla. + tavolina e serverit bashke me pc e serverit. Cmimi eshte 4500 € i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim