SALE PLAYSTATION 4

Shitet nga: dori 15 Nën 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
5 Playstation 4 & 5 Televizora 50 Polsh Led Shum Pak Te perdorur Jane te Kompletuara
Gjithashtu dhe 6 Kolltuqe te Reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim