Psp

Shitet nga: Erjon 16 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Tiranë
1000, wi fi me cip dhe memory card 2 gb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim