Psp 1000, wi fi me cip dhe memory card 2 gb

Shitet nga: Erjon 16 Tet 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Psp 1000, wi fi me cip dhe memory card 2 gb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim