Ps4

Shitet nga: stiven 01 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ps4 esht i ri me dy leva dhe nji cd i sapo ardhur nga Italia me garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim