Ps4 me 2 leva

Shitet nga: olsi 15 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ps4 me 2 leva e perdorur per 350 euro. kurse nqs doni dhe lojen fifa 15(te instaluar) 400 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim