Ps3

Shitet nga: Visi 04 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes ps3 superslim pa chip, me nje leve dhe nje cd pes 2013. Kompujteri eshte shume pak i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim