Ps3

Shitet nga: Ps3 19 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes 5 kompjutera ps3 bashk me 5 tv 42' 16 leva, lojra te ndryshme ne disqe origjinale, kompjuter qendror dhe kamera... te gjitha ne gjendje shum te mire pune..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim