Ps3 slim pa cip 15000

Shitet nga: Emilio 29 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
ps3 slim pa cip me 1 leve dhe nje loje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim