Ps3 pa cip dhe nje leve

Shitet nga: franci 06 Tet 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes ps3 slim pa cip 15000 lek me nje loje dhe nje leve
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim