Ps3 me cip me te gjitha lojrat dhe updatet e fu..

Shitet nga: ilir 23 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes ps3 Me cip dhe pa cip, cmimi 300 mije leke me cip dhe dy leva
Pa cip 180 mije leke me dy leva
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim