Ps3 me cip + 8lojra te instaluara + 2 leva (u sh..

Shitet nga: Alban 05 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet ps3 ne gjendje shum te mir pune me 2 leva origjinale me te gjitha fishat hdmi dhe av plus 8 lojra te instaluara qe mund ti zgjidhni vet cmimi 280 nuk e diskutoj vetem te interesuarit tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim