Ps3 me chip

Shitet nga: landi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet ps3 me chip dhe 6 lojra te instaluara si pes2016, batleship,ac rogue, farcry 4 etj, hdd 120giga, ne gjendje shume te mire, model fat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim