Ps3 me Chip

Shitet nga: Ps3 10 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes PS3 me Chip me kapacitete : 120G, 160G, 250G, 320G duke filluar nga 24500 Leke
Shes Leva PS3 Orgjinale, ne gjendje pefekte per vetem 3500 Leke
Kthej Ps3 me Chip te llojeve SLIM & PHAT(instalim Multimani) -Hedh lojra te ndryshme -Bej updatet e futbollit(transfertat+Classiket+Superligen Shqiptare) Cmimi i Diskutueshem

**Sqarim : Malli vjen nga Austria dhe eshte perdorur ne kushte shtepie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim