Ps3 + Ps Move + Aksesore + Cd

Shitet nga: Kristi 07 Qer 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ps3 2011 160gb HDD I Hackuar me prog Rogero Manager V 8.2 bashk me leven Dualshock origjinal / hyrje HDM. Ka te instaluar lojrat : Fifa Street 4,Assassins Creed Revelation,Blur,Brother in Arms :The 40th day dhe inFamous 2. Bashk me pajisjen ne cmim perfshihet dhe suplementi Ps Move ku bejne pjese : Ps Move Navigation Controller , Web Cam Move dhe Cd instalimi + 9 lojra Demo. Bashke me te loja origjinale Ps Move Heroes eklusivisht per Ps Move. Pervec saj dhe fishen e vecant per ta lidhur Ps3 me Kompjuterin ose Laptopin per te futur te gjitha lojrat e fundit FALAS pasi ti keni shkarkuar ne internet me programin e posacem te instalur ne PS3.
Kontakt ne nr 0696403226 ose email ne kristi.cako@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim