Ps2

Shitet nga: leo 11 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
ps2 nji lev, 1 memroy card, dhe 3 disqe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim