Ps2 me cip me dy leva

Shitet nga: Hoxha 06 Dhj 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes ps2 me cip me dy leva origjinale dhe 38 lojra.ps2 eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire pune.lojrat jane nga me te fundit psh:pes 2014,fifa2014,smackdown 2011,need for speed,naruto ultimate ninja 1 2 3 4,dragon ball revolution dhe shume lojra te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim