Ps 3

Shitet nga: genti 08 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
3 tv 42 lg dhe e ps3 me cip.dhe 3 kulltuqe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim