Playstation 4

Shitet nga: Indrit 25 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet ps4 me kater leva,1 muaj i perdorur dhe dy lojera(fifa 14,fifa 15).Shitet per arsye mos perdorimi.ose nderrohet me nje celular
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim