Playstation 4

Shitet nga: Denis 22 Qer 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet playstation 4 bashke me 1 loje (battlefield 4).
Pajisja eshte e perdorur me pak se nje muaj dhe shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim