Playstation 4 me dy doreza me lojen fifa 15

Shitet nga: olsi 01 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Tiranë
shitet playstation 4 me 2 doreza dhe lojen fifa te instaluar per vetem 420 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim