Playstation 3

Shitet nga: Lis 29 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation 3
HDD 160 GB ne gjendje PERFEKTE si e re
Shitet bashke me 2 leva orgjinale dhe 3 lojra
GTA 5
FIFA 15
CALL OF DUTY MW3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim