Playstation 3

Shitet nga: taulant 05 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation 3 vjen me 1 super cmim per vetem 200 milek te vjetrra playstationi vjen me te gjitha fishat me 1 loj sipas deshires dhe me 2 leva te reja per me teper kontakto ne tel 0673673183
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim