Playstation 3

Shitet nga: tomi 04 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation3 me 2 leva dhe 1 disk sipas deshires
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim