Playstation 3

Shitet nga: tomi 04 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Playstation 3 ne gjendje te mir pune esht pak i perdorur playstation 3 me 2 lwva dhe me 1 disk sipas deshires mos merni ne tel kot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim