Playstation 3

Shitet nga: juri 01 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Playstation 3 pa cip me 2 leva dhe 1 disk sipas deshires
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim