Playstation 3

Shitet nga: jurgen 25 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation 3 me 2 leva dhe 1 disk sipas deshires 220 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim