Playstation 3

Shitet nga: luftar 05 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
1 playstation3 me nje tv led 32 +1 leve dhe nje loje .nuk humbet kurre me kete oferte per mallin qe merr eshte e garantuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim