Playstation 3

Shitet nga: kristi 22 Qer 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
shes Playstation 3 shum shum pak i perdorur i paisur me 2 leva plus leva playstation Movvi(Si ne foto) Timon me pedale dhe 8 lojra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim