Playstation 3 super slim

Shitet nga: Arti 03 Qer 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 LEK

Komuna: Tiranë
Shes sall playstion 3 super slim 5 cop bashk me televizora 42 polsh secili nga dy leva perdorimi gjithashtu dhe 5 kolltuqe ne gjendje shum te mir vetem nje vit te perdorur si dhe 5 disqe futbolli pes2013 dhe dy blur 5 pupa 5 tavolina dhe banak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim