Playstation 3 me cip

Shitet nga: indrit 15 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Playstation 3 Slim 160gb me cip. Eshte ne gjendje perfekte, ska asnje problem.Eshte i modifikuar. Ka te instaluar versionin e fundit CFW 4.5 bashke me Multimanin e fundit. Mund te instaloj cfaredo loje te deshironi, nga me fundit si Pro Evolution 2015, Fifa 2015, etj. Shoqerohet me 2 doreza DualShock 3 ne gjendje shume te mire, kabell HDMI dhe 1 disk origjinal. K

Cmimi 37000leke te reja

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim