Playstation 3 - PS3

Shitet nga: Blendi 06 Dhj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes paisjet e nje salle PS3 te kompletuar ne gjendje perfekte
7 - PS3 / 3 me chip 500Gb me lojerat nga me te fundit dhe 4 pa chip
7 - Televizore LG 42 LED FULL HD 120.hz
16 kolltuqe me lekundje shum te rehatshem dhe shum te preferueshem nga klientat.
10 - kolltuqe te veqel
10 - tavolina te vogla
1 - tavoline serveri bashk me PC

Te interesuarit te kontaktojne

069 63 01 076
068 24 02 000

Cel. : 0696301076
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim