Playstation 2

Shitet nga: Rei 19 Krr 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK   60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation 2 plus fisha dhe nje leve.Playstation ka edhe nje loje FIFA 2011 .Eshte shume i mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim