Playstation 2

Shitet nga: Anni 09 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitete PS2 me chip me 2 leva dhe shum lojra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim