Playstation 2

Shitet nga: lorenxho 04 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Playstation 2 me dy leva 4 muaj i perdorur ne gjendje shume te mire , kush te doje te bisedoje ne nr cel:0697787666 nqs doni te blini dhe disqe jane mbi 15 cope te gjitha origjinale besoje se u kuptuam klb!cmimin e diskutojme!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim