Playstation 2 slim

Shitet nga: Anton 17 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Playstation 2 slim ...me 2 leva 1 origjinale 1 fallco ....ka 3 lojra ne gjendje shume te mire ...Scarface...Need For speed Carbon ....dhe Fifa 14 me te gjitha transferimet ...karte memorie 8 mb...
ka 5 muaj e perdorur ....Playstation 2 slim ndodhet ne Vore....cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim