Playstation 2 60euro +2leva

Shitet nga: ernis malaj 08 Krr 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Playstation 2 +5 disqe + memory card 8mb. Playstationi eshte ne gjendje te mire dhe eshte i rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim