PlayStation2,,,2Leva,,,10Lojra

Shitet nga: Saimir 18 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Eshte i perdorur 1 muaj,,,me 2 leva dhe 10 lojra si:
•Madagascar
•Madagascar 2
•Smack Down VS Raw 2008
•Shrek The Third
•DonaldDuck "QuackAttack"
•Ice Age 2 "The MeltDown"
•The Icredibles
•The Simpson
•Fantavision
•Sonic + "MegaCollection"
Nuk pranoj telefonata te kota,,,Mund te nderrohet me ndonje gje te te njejtes vlere...Flm per mirkuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim