PlayStation-3

Shitet nga: kristi 15 Qer 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes playStation 3-playstation movie(levat apostafat per lojra te tilla) eshte shum pak i perdorur me dy leva dhe lojra si Naruto shippuden ultimate storm 2----god of war 1-2-3------------------pes2011------------fifa----2012------dhe lojrat per playstation movie jane the Fighter 3D --------Sports champions TE interesuarit te me kontaktojne ne imail ose cel e nderroj me 2 samsung galaxy s3 po te jene ne gjendje te mire jap le dhe nga ana ime ndersa per shitje 240 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim