Play station 4

Shitet nga: emiljano 01 Dhj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
play station 4 me dy leva dhe nje loje(fifa) nje jave i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim