Play station 3

Shitet nga: Play station 3 19 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet 2 ps3 me nga nje leve dhe me nga nje loje. Cmimi 25.000 leke per cope
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim