Play station 3

Shitet nga: endri 14 Krr 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shes 3 play station 3 me cip dhe me te gjitha lojrat . 3 TV LG 42'.... 2 jave te perdorur ..ne gjendje perfekte me nga nje dorez dhe me 3 kolltuqe te rinj me nga nje pup ..i shes per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim