Play station 3 slim me cip

Shitet nga: endri 23 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHES 1 play station 3 me cip me 1 leve dhe me te gjithat lojrat brenda dhe 1 TV 42' LG pothuajse i ri .1 kolltuk i kuq i bukur bashk me 1 ose 2 pupa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim