Play station 3 ps3 super slim 2 leva + 2 lojra

Shitet nga: play station 23 Nën 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet play station3 super slim pak i perdorur ne gjendje perfekte 2 leva oriigjinale + gta 4 dhe pes2013
17000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim